WIEDZ WIĘCEJ, WYBIERAJ MĄDRZEJ

Mountain Explorers - odkrywaj więcej

Wierzymy, że każda górska przygoda to szansa na naukę i rozwój. Dlatego naszą misją jest wspierać tych, którzy chcą aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu i czerpać z tego jak najwięcej. 

Jesteśmy tu dla wszystkich miłośników przygód, którzy chcą odkrywać świat, trenować swoje ciało i zmysły, a jednocześnie dbać o nasze środowisko.

W Mountain Explorers nie tylko oferujemy najwyższej jakości produkty i technologiczne rozwiązania, ale również pomagamy umiejętnie z nich korzystać. Budujemy społeczność górskich odkrywców, którzy chcą wiedzieć więcej, wybierać mądrzej i w pełni cieszyć się każdą outdoorową przygodą.

Mountain Explorers Club

Dołącz do Mountain Explorers Club i odkrywaj więcej​

CIESZ SIĘ KAŻDĄ GÓRSKĄ PRZYGODĄ

Eksperci w dziedzinie outdooru

W Mountain Explorers żyjemy outdoorowym stylem życia i specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej jakości odzieży oraz akcesoriów do turystyki górskiej, wspinaczki letniej i zimowej, narciarstwa oraz ski touringu.

Jesteśmy aktywnymi miłośnikami outdooru. Testujemy sprzęt w terenie, bierzemy udział w najważniejszych targach i szkoleniach oraz osobiście spotykamy się z producentami. W Mountain Explorers dbamy o każdy detal, by zaproponować Ci najlepsze produkty do Twoich outdoorowych aktywności. Budujemy unikalną bazę wiedzy, którą chcemy się dzielić. 

Kontakt z profesjonalnym doradcą

Chcemy, aby Twoje outdoorowe doświadczenia były niezapomniane, dlatego oferujemy możliwość umówienia się na video konsultacje z profesjonalnym doradcą. W trakcie rozmowy możesz porozmawiać o swoich potrzebach, celach i porównać konkretne produkty. Nasi eksperci pomogą Ci dobrać odpowiedni sprzęt i odzież, na które możesz liczyć podczas Twoich górskich przygód. 

Skorzystaj z naszej oferty video konsultacji i ciesz się dokładnie tym, czego potrzebujesz. 

Wideo konsultacja

Zarezerwuj datę i godzinę indywidualnej video konsultacji

Masz pytania związane z realizacją zamówień? 
Skontaktuj się z naszym Biurem Obslugi Klienta 

KLUCZOWE OSOBY

Zespół Mountain Explorers

Nasi górscy pasjonaci - zawsze gotowi, by Ci pomóc 

Bartosz Kossewski

Brand Manager & Mountain Explorers Expert

Pasjonat wspinaczki, który uwielbia outdoorowe wyzwania. Z zapałem testuje wiele produktów i dzieli się opiniami na naszym blogu, Instagramie oraz podczas indywidualnych video konsultacji. Dba o to, aby Mountain Explorers dostarczał najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w odzieży i akcesoriach outdoorowych, które pomagają osiągać najlepsze sportowe wyniki. 

Katarzyna Bachleda-Curuś

Mountain Explorers Expert

Kochająca góry najwybitniejsza panczenistka w polskiej historii. Zdobywczyni dwóch Medali Olimpijskich i krążka z Mistrzostw Świata w łyżwiarstwie szybkim. Jej wiedza i pasja do sportu pomogą Ci wybrać odpowiedni sprzęt, a jej wyczucie stylu odpowiedni kolor i krój. Kasia dzieli się swoimi opiniami na naszym blogu oraz podczas indywidualnych video konsultacji. 

Marta Szwab

Head of Order Processing

Marta to jedna z kluczowych osób w Mountain Explorers, która nadzoruje wszystkie procesy związane z Twoimi zamówieniami. Jako przyszły przewodnik Tatrzański, Marta dba, aby nasz Zespół ds. Obsługi Klienta działał sprawnie i zaradnie, tak jak doświadczony przewodnik górski - zawsze przygotowany na nieoczekiwane sytuacje, gotowy do szybkiej i skutecznej reakcji. 

SKLEP STACJONARNY W ZAKOPANEM

MOUNTAIN EXPLORERS KUŹNICE

Na naszych półkach znajdziesz szeroki wybór kolekcji ubrań, butów i sprzętu, które możesz od razu dotknąć, obejrzeć i przymierzyć.

Odwiedź nas w Kuźnicach w Zakopanem, gdzie już od 2018 roku z sukcesem działamy jako sklep stacjonarny i wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, skitourowego oraz górskiego.

ME_0005
womens
CAŁOROCZNE USŁUGI W TATRACH

WYPOŻYCZALNIA I SERWIS W KUŹNICACH

Kuźnice nazywane są "Bramą w Tatry". Odwiedza się je bowiem w drodze na Kalatówki, Kondratową, Giewont, Kasprowy Wierch czy Halę Gąsienicową.

Czekamy na Ciebie z doskonale przygotowanym sprzętem zarówno na zimowe, jak i letnie wyzwania górskie, a także szerokim wyborem akcesoriów. Służymy pomocą również jeśli chcesz zadbać o swój własny sprzęt. Dowiedz się więcej na dedykowanej stronie ME Rent.

GÓRSKIE KORZYŚCI Z MOUNTAIN EXPLORERS

SKLEP ONLINE

Każdego sezonu wybieramy najlepsze ubrania, buty, sprzęt i akcesoria outdoorowe, które sprawdzą się na górskich szlakach. 

W Mountain Explorers zawsze stawiamy na jakość i różnorodność naszego asortymentu, oferując produkty w różnych przedziałach cenowych. Zapewniamy szybką wysyłkę i profesjonalne doradztwo.

Online Store Mountain Explorers_outdoor

Mountain Explorers Club

Dołącz do Mountain Explorers Club i odkrywaj więcej​

Naszym głównym celem jest stworzenie
wartościowego miejsca dla

Wszystkich miłośników outdooru

Niezależnie od tego, czy preferujesz ski touring, wspinaczkę czy piesze wędrówki, jesteśmy gotowi dostarczać Ci profesjonalne usługi i pomóc budować fantastyczne górskie doświadczenia. 

Mountain Explorers to dla mnie spełnienie marzeń o zbudowaniu czegoś, co przekracza granice sklepu - to miejsce, gdzie możesz znaleźć wsparcie i inspirację do realizacji swoich marzeń.

Jakub Bachleda-Curuś

Założyciel Mountain Explorers