PROGRAM DLA STAŁYCH KLIENTÓW

Dołącz i zacznij korzystać z wyjątkowych przywilejów już dziś

ZNIŻKI I PREZENTY​

Każdy zakup w naszym sklepie  generuje punkty, które zapisywane są na Twoim koncie. Możesz je wymieniać na vouchery pieniężne, rabaty i prezenty.

DARMOWE ZWROTY

Jako uczestnik naszego programu otrzymujesz nie tylko preferencyjne ceny wysyłki, ale i możliwość darmowych zwrotów, na które masz aż 25 dni!

SPECJALNE WYDARZENIA

Priorytet w dostępnie do nowych kolekcji, przedsprzedaży, czy wyprzedaży, oraz innych wydarzeń online i offline, które realizujemy wraz z naszymi partnerami i ambasadorami.

SZYBKOŚĆ I WYGODA

Gromadź historię swoich zakupów w jednym miejscu, śledź status zamówienia oraz sprawnie wprowadzaj niezbędne zmiany dzięki szybkiemu kontaktowi z naszą Obsługą Klienta.

RABAT STAŁEGO KLIENTA

Dodatkowa, stała zniżka na cały asortyment, która łączy się z wieloma innymi promocjami, to przywilej tylko dla klubowiczów!

Mountain Explorers Club - program dla stałych klientów​

Dołącz do Nas i odkrywaj więcej!​

Wyjątkowe przywileje dla pasjonatów outdooru tylko z Mountain Explorers

Z każdym zakupem w Mountain Explorers zdobywasz punkty, które zamieniasz na vouchery pieniężne, rabaty i prezenty. Ale to nie wszystko!

Dołączasz do społeczności pasjonatów outdooru, którzy szukają najlepszych rozwiązań i inspiracji do aktywnego spędzania czasu. Zyskujesz dostęp do naszych ekskluzywnych wydarzeń, specjalnych promocji oraz wiedzy doświadczonych przewodników górskich i ekspertów.

Zarejestruj się podczas składania zamówienia i wyrusz na niezapomniane przygody razem z Mountain Explorers.

Mountain Explorers Club

Dołącz do Mountain Explorers Club i odkrywaj więcej​

SKLEP STACJONARNY W ZAKOPANEM

MOUNTAIN EXPLORERS KUŹNICE

Na naszych półkach znajdziesz szeroki wybór kolekcji ubrań, butów i sprzętu, które możesz od razu dotknąć, obejrzeć i przymierzyć.

Odwiedź nas w Kuźnicach w Zakopanem, gdzie już od 2018 roku z sukcesem działamy jako sklep stacjonarny i wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, skitourowego oraz górskiego.

ME_0005
womens
CAŁOROCZNE USŁUGI W TATRACH

WYPOŻYCZALNIA I SERWIS KUŹNICE​

Kuźnice nazywane są "Bramą w Tatry". Odwiedza się je bowiem w drodze na Kalatówki, Kondratową, Giewont, Kasprowy Wierch czy Halę Gąsienicową.

Czekamy na Ciebie z doskonale przygotowanym sprzętem zarówno na zimowe, jak i letnie wyzwania górskie, a także szerokim wyborem akcesoriów. Służymy pomocą również jeśli chcesz zadbać o swój własny sprzęt. Dowiedz się więcej na dedykowanej stronie ME Rent.

GÓRSKIE KORZYŚCI Z MOUNTAIN EXPLORERS

SKLEP ONLINE

Każdego sezonu wybieramy najlepsze ubrania, buty, sprzęt i akcesoria outdoorowe, które sprawdzą się na górskich szlakach. 

W Mountain Explorers zawsze stawiamy na jakość i różnorodność naszego asortymentu, oferując produkty w różnych przedziałach cenowych. Zapewniamy szybką wysyłkę i profesjonalne doradztwo. Ciesz się niezawodnym sprzętem outdoorowym na każdej górskiej przygodzie.

Online Store Mountain Explorers_outdoor