Przetestuj przed zakupem

Testowanie sprzętu narciarskiego z ME Rent

Najlepsze modele nart zjazdowych i skitourowych znajdziesz w wypożyczalni ME Rent, która należy do grupy Mountain Explorers.

Chcesz kupić narty skitourowe albo zjazdowe? W wypożyczalni ME Rent możesz przetestować wiele kultowych modeli nart najlepszych producentów. Nasza obsługa pomoże Ci fachowym doradztwem przy kubeczku pysznej kawy lub gorącej czekolady. Przyjdź, wypożycz, przetestuj - a jeśli zdecydujesz się na zakup, cenę wypożyczenia odejmujemy od ceny sprzedaży.

Po udanym testowaniu możesz kupić sprzęt używany w wypożyczalni lub złożyć zamówienie na nowy egzemplarz, który specjalnie dla Ciebie sprowadzimy, zmontujemy o dostarczymy pod wskazany adres.

Skontaktuj się z nami i sprawdź, czy posiadamy w ofercie to, czego szukasz. Od sezonu Zima 2024  na stronie RentME będziesz mógł dokonać rezerwacji sprzętu online.

WYŚLIJ NAM WIADOMOŚĆ  FAQ

  Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszej sekcji FAQ i zaoszczędź czas na dalszych poszukiwaniach. Znajdziesz tam informacje związane z zakupami, dostawą, zwrotami i wiele innych.

  Jeśli wciąż pewne kwestie są niejasne i potrzebujesz pomocy, nasze Biuro Obsługi Klienta jest gotowe do udzielenia Ci wsparcia w każdej sprawie związanej z zamówieniami. 

  KONTAKT

  Adres: ul. Kuźnice 9, 34-500 Zakopane – Polska

  Mountain Explorers Club

  Dołącz do Mountain Explorers Club i odkrywaj więcej​